LINK ve SOL Hedeflerini Açıklayan Usta Analist: Daha Bitmedi!

Kripto para piyasası Kasım ayında parlamaya başladı. Lider kripto para Bitcoin sıkıştığı aralıktan çıkarak 37 bin doların üzerinde demirledi. Bazı altcoinler, uzun süren ayı piyasasında görmediğimiz etkileyici performanslar sergilerdi. Bu pozitif havanın ortasında ‘altcoin sezonu’ söylentileri de artıyor. Popüler bir kripto analisti de alt sezonunun geldiğini söylüyor. Bunun yanında son zamanlarda güçlü artışlar gören LINK ve SOL için hedeflerini veriyor.

Mini altcoin sezonu yaşıyoruz!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa üzerindeki ölü toprağını atıyor. Uzun süren kış piyasası yerini bahar havasına bırakmış gibi görünüyor. Altcoin Sherpa takma adlı popüler kripto analisti, sosyal medya platformu X’teki takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, Kasım ayının geri kalanında bazı altcoin’lerde yükselişte olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Şu anda iyi bir mini altseason yaşıyoruz ve bunu görmeyi seviyorum. Aralık ayında biraz durulma ve ardından Ocak ayında yeniden büyük bir yükseliş göreceğimizi tahmin ediyorum. ETH’nin BTC’yi yakalaması muhtemel ve IMO (bence) orada ölçeklenmeye başlamalısınız.

SOL yükselmeye devam edecek: Hedef 75 dolar!

Solana son zamanların gözde kripto parası oldu. Haftalık bazda SOL, %40’ın üzerinde artış kaydetti. Bununla birlikte analiste göre ralli devam edecek. Altcoin Sherpa, Ethereum’un (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) mevcut değerinden %30 daha yükselebileceğini söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu hedefleri veriyor:

SOL: İnanılmaz hareketler! FTX arzının piyasaya çıktığına dair bir işaret yok… henüz. Fiyat bir haftalık grafikte 50 doların üzerinde kalırsa, burası ile 75 dolar olarak da bilinen bir sonraki alan arasında fiyat hareketi yok. Aksi görülene kadar Solana’da yükseliş devam edecek.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Solana, son 24 saatte %9,82 artışla, yazı sırasında 58,89 dolardan işlem görüyordu.

Analist: LINK bu seviyelere kadar durmayacak!

Analist, daha sonra merkezi olmayan Blockchain oracle Chainlink’e (LINK) bakıyor. Altcoin Sherpa, 15 Ekim’den bu yana %110 yükseldikten sonra mevcut değerinden %27’den fazla artabileceğini söylüyor. Analist, LINK için öngörülerini şu şekilde açıklıyor:

LINK: Dürüst olmak gerekirse bunun 18-20 dolara kadar duracağını düşünmüyorum. Bundan sonra küçük bir düşüş olabilir. Ancak, ben hala bunun için çok daha yüksek hedefler düşünüyorum. Birçoğumuz 500 günlük birikim döneminde LINK’i satın alıp daha sonra elde tutabilir ve işlem yapmaktan daha fazla para kazanabilirdik.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada LINK, son 24 saat içinde %6,5 artışla 16,29 dolardan işlem görüyordu. Bunun yanında altcoin, haftalık grafiğinde %43’ün üzerinde kazancın üzerinde oturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x